Produktgrupper
Produktgrupper

Fibermodul HK-SFP 1.25G-20-1550

Pris: 576,14 SEK
Alla priser visas inklusive moms

Artikelnummer: 50130864

Förpackningsstorlek: 1 st.

Varumärke: HIKVISION

Lagerstatus: I webblager


Fibermodul HK-SFP 1.25G-20-1550
Fiber modul för gigabit ethernet nätverk. T.ex. router och PoE switchar samt övriga fiber installation. Arbetar i par med 50130865.
Sänder på 1550nm mottager på 1310nm. Hastigheten på data 1.25 Gbps. Kabellängd 20 kilometer med SMF.
Fiber typ: SMF, Single fiber anslutning LC
Spänning 3,3 V
Temp: 0 till +70ºC
Produktdetaljer
Varumärke HIKVISION
Benämning Fibermodul HK-SFP 1.25G-20-1550
Artikelnummer 50130864
Tillverkarens artikelnummer 307400046
E-nummer
EAN 6954273640354
Produktgrupp(er) Switchar
Alla priser visas inklusive moms